Lampy kuchenne

Lampa wisząca Kare Design ORGANIC TRIO

Lampa wisząca Kare Design ORGANIC TRIO

Odpowiednio dobrane lampy kuchenne zapewniają komfortowe warunki do prac kuchennych i spożywania posiłków. Budują też nastrój i decydują o charakterze całego pomieszczenia. Właśnie dlatego przy wyborze oświetlenia nie powinniśmy zdawać się na przypadek, ale starannie przemyśleć zakup odpowiednich lamp. Przede wszystkim powinniśmy zdać sobie sprawę, że jedna lampa to zdecydowanie za mało, nawet w niewielkiej kuchni czy aneksie kuchennym. Potrzebujemy osobnego oświetlenia do części roboczej i do części użytkowej.

Lampy robocze powinny być przede wszystkim funkcjonalne, względy estetyczne schodzą w tym przypadku na drugi plan. Lampy powinny przede wszystkim zapewniać nam bezpieczne i komfortowe warunki do pracy.

Oczywiście wiele współcześnie produkowanych lamp doskonale łączy w sobie funkcjonalność i estetyczny wygląd. Warto wykorzystać oświetlenie punktowe w postaci małych halogenków oświetlających powierzchnie użytkowe. Jeśli chodzi o lampy kuchenne w części jadalnej powinniśmy zdecydować się na dużą lampę sufitową.

Dodatkowe boczne lampki pomogą nam w zbudowaniu odpowiedniej atmosfery.

Previous post:

Next post: