Kinkiety

Kinkiety Ramko

Kinkiety Ramko

Coraz więcej osób docenia istotną rolę, jaką odgrywa odpowiednio dobrane oświetlenie w budowaniu atmosfery pomieszczenia. Kupujemy więc nie tylko klasyczne lampy sufitowe, ale wykorzystujemy również dodatkowe oświetlenie w postaci bocznych lampek, halogenów i kinkietów.

Kinkiety wykorzystywane są zwykle do eksponowania konkretnych elementów wystroju. Doskonale prezentują się w ich świetle obrazy i plakaty, fantastycznie poskreślają też wnęki ścienne i umieszczone w nich drobiazgi.  Często stosuje się je również do dodatkowego doświetlania luster na przykład w łazienkach.

Światło to bardzo istotny element wystroju każdego wnętrza. Kinkiety występują w wielu różnych formach i stylach, dzięki czemu z łatwością wybierzemy taki, który będzie harmonizował z innymi elementami wystroju. W ostatnich latach największą popularnością wśród klientów salonów oświetleniowych cieszą się klasyczne lampy wykonane z mosiądzu. Obecnie na rynku dostępne są również kinkiety z bardzo praktyczną funkcją ściemniania światła. Dostosowując jego natężenie do konkretnej sytuacji będziemy mogli budować odpowiednią atmosferę w pomieszczeniu.

Previous post:

Next post: